Elektromagnetická kompatibilitaPokud chcete, aby vaše osvětlení nerušilo televizi a naopak, vyberte takové, které splňuje normy a hledejte značku CE.

Svítidla vysílají jako každé jiné elektrické zařízení elektromagnetické záření. To může v případě, že je světlo nekvalitní, rušit jiné přístroje, třeba televizi či počítač.

Výrobci elektrických zařízení a svítidel musí podle norem Evropské unie splňovat podmínku elektromagnetické kompatibility. To znamená, že jsou jejich produkty odolné vůči vlivům elektromagnetického prostředí a zároveň omezují na přípustnou hladinu elektromagnetické rušení, které samy produkují.

Pokud kupujete světlo a chcete mít jistotu, že splňuje požadavky elektromagnetické kompatibility, hledejte na výrobku značku „CE“, která potvrzuje shodu produktu s požadavky norem EU. Označení zaručuje, že výrobek prošel adekvátními zkouškami a nebude rušit ostatní elektrická zařízení ve vaší domácnosti.

Fulgur dodává pouze svítidla, která byla důkladně testována a je tak zajištěna jejich spolehlivá funkčnost a odolnost proti rušení.CE.png

Označení produktů, které splňují odpovídající normy Evropské unie.
CE je zkratkou pro Conformité Européenne.Získejte e-book

Katalog plný tipů a užitečných rad pro osvětlení
Výběr osvětlení do různých místností.
Je lepší LED nebo zářivky?
Klíčové parametry svítidel.

S podrobnými radami
pro osvětlení bytu / domu