Jaké světlo naservírovat hostovi restauracePrvní věcí, kterou zákazník při příchodu do restaurace zaznamená, je osvětlení. Příjemné světlo ho přiláká, nevhodné naopak odradí. S pomocí světla můžete zdůraznit důležité prvky interiéru a prezentovat atmosféru podniku.

Restaurace jsou jedním z případů, kdy má funkčnost a estetika stejnou váhu. K čemu jsou kvalitní svítidla, pokud nenavodí správnou atmosféru? Na druhou stranu zákazníky asi nepotěší, když neuvidí, co mají na talíři.

Při zařizování osvětlení do restaurace doporučujeme řídit se několika pravidly:

Na co si dát pozor? Především na to, aby zákazníkům nesvítilo do očí. Špatně umístěné svítidlo může zákazníkovi značně znepříjemnit pobyt v podniku. Barevné osvětlení poblíž stolů také není dobrý nápad. Steak nasvícený zelenou žárovkou ke konzumaci zrovna neláká.

Základním pravidlem je, aby se zákazník v restauraci cítil dobře. Špatné světlo, které mu svítí do očí nebo kazí atmosféru, ho od příští návštěvy odradí.

Pokud si nevíte rady, s osvětlením v restauraci vám pomůžeme. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 113 712 nebo na adrese vb@fulgur.cz.

Osvětlení restaurace

Řešení osvětlení restauraceZískejte e-book

Katalog plný tipů a užitečných rad pro osvětlení
Výběr osvětlení do různých místností.
Je lepší LED nebo zářivky?
Klíčové parametry svítidel.

S podrobnými radami
pro osvětlení bytu / domu