Fulgur bloguje
5 tipů na osvětlení inspirované hipstery

Hledáte čistý a jednoduchý design, který by krásně doplnil severský nábytek vaší domácnosti? Přinášíme vám pět tipů na stolní lampy inspirované hipstery.

19. 1. 2018, přečtete za 2 minuty
Ušetřete až 60 % energie s LED svítidly

Moderní LED svítidla vám dokáží ušetřit až 60 % energií oproti zářivkám. Bez světla se prostě neobejdete, ale můžete na něm jednoduše ušetřit.

3. 1. 2018, přečtete za 2 minuty
3 tipy na okouzlující vánoční dárky

Že jsou praktické dárky nuda? Omyl, sepsali jsme tři tipy na vánoční dárky, které jsou užitečné, krásné a vnesou do každé domácnosti potřebné světlo.

18. 12. 2017, přečtete za 2 minuty
Vybíráme svítidla do garáže

V garáži sice nestrávíte tolik času, jako třeba v obývacím pokoji, přesto je důležité mít celý prostor dobře osvícen. Jaká jsou ideální garážová svítidla?

30. 11. 2017, přečtete za 2 minuty
Osvětlení interiéru v 5-ti bodech

Osvětlit správně interiér je trochu věda. Přinášíme vám 5 bodů, kterými byste se při výběru interiérového osvětlení měli řídit, aby vše dobře dopadlo.

1. 11. 2017, přečtete za 2 minuty
Kde všude využijete LED osvětlení

Od LED žárovek, přes bodová světla, až po LED pásky. Své LEDové království si můžete vytvořit i u vás doma – jak v interiéru, tak v exteriéru.

12. 10. 2017, přečtete za 2 minuty
Bodová svítidla umístíte kamkoliv

Kreativní osvětlení, se kterým si můžete pohrát dle svých představ. Bodové osvětlení dokáže nahradit nejen centrální lustr a pokrýt opravdu celou domácnost.

4. 9. 2017, přečtete za 2 minuty
Stínítko na lampy – funkční i designový pomocník

Stínidlo je důležitou součástí každého svítidla. Slouží k tlumení světla a jeho správnému zacílení. Zároveň může skvěle doplňovat interiér.

14. 8. 2017, přečtete za 2 minuty
Energetický štítek v praxi

Hledáte správný a přitom úsporný energetický zdroj do svého svítidla? Potom je energetický štítek svítidla přesně to, co byste měli sledovat.

8. 8. 2017, přečtete za 2 minuty


Stránkování - | | | | | |