Fulgur bloguje
Vyměnit světelný zdroj v LED svítidle? Ano, ale..

Přemýšleli jste někdy nad tím, zda je možné vyměnit světelný zdroj v LED svítidle, jestliže je zdroj jeho pevnou součástí? Odpověď najdete v našem článku.

11. 4. 2017, přečtete za 2 minuty
Jak osvětlit schodiště

Nemůžete v noci najít špatně umístěný vypínač světla? Nebaví vás chodit po domě s čelovkou? Než abyste si zlomili nohu, raději pořádně osvětlete své schodiště.

3. 4. 2017, přečtete za 3 minuty
6 tipů pro skvěle osvětlený domov

Pomocí naší infografiky osvětlíte domov v 6-ti jednoduchých krocích.

28. 3. 2017, přečtete za 2 minuty
Fulgur i letos na Amperu v Brně.

Chystáte se i letos na veletrh elektroniky Amper? Pak se určitě zastavte u stánku tradičního českého výrobce a distributora svítidel Fulgur, který na trhu působ...

7. 3. 2017,
Závěsná svítidla aneb kam s nimi

Jestliže máte velký pokoj, který potřebujete osvítit, pak neváhejte a sáhněte po závěsných svítidlech. Jejich design vynikne a opticky rozšíří celou místnost.

10. 2. 2017, přečtete za 3 minuty
Přisazená svítidla aneb kam s nimi

Kam se hodí přisazená svítidla? Pokud máte nižší stropy, pak byste se měli zaměřit na přisazená svítidla. Nejen v domácnostech totiž nahrazují závěsná svítidl...

2. 2. 2017, přečtete za 2 minuty
Nástěnná svítidla aneb kam s nimi

Přemýšlíte, jak doplnit ostatní typy svítidel použitých ve vašem interiéru? Ideálním doplňkem jsou oblíbená nástěnná svítidla, která lze použít opravdu kdekoli....

18. 1. 2017, přečtete za 2 minuty
Zapomeňte na watty, vybírejte dle lumenů

Možná vás to překvapí, ale výkon, udávaný ve wattech, je při výběru LED světla či žárovky až na druhém místě. Důležitější je svítivost udávaná v lumenech.

12. 1. 2017, přečtete za 2 minuty
Zdobíme balkon vánočními světýlky

Letos nezůstaňte jen u oken, zkuste vyzdobit také balkon. Jen pozor, abyste to se světýlky nepřehnali a balkon nepůsobil příliš přeplácaně.

9. 12. 2016, přečtete za 3 minuty


Stránkování - | | | |