Fulgur bloguje
Osvětlujeme jídelní stůl

Ne nadarmo se říká, že lidé jí očima. Zrakový a čichový vjem je to první, co strávníka při příchodu ke stolu zaujme. Osvětlete svůj jídelní stůl správně.

15. 6. 2017, přečtete za 2 minuty
Proč praskají žárovky

Přijdete domů, sáhnete po vypínači a rozsvítíte. Jenže v tom okamžiku se ozve zlověstná rána a je po žárovce. Co způsobuje praskání žárovek?

1. 6. 2017, přečtete za 2 minuty
Vybíráme funkční svítidla do interiéru

Předejděte špatnému funkčnímu rozmístění svítidel. Spíše než na design se nejprve zaměřte na účel, který mají jednotlivá světla v místnostech plnit.

25. 5. 2017,
Osvětlujeme restauraci

Příjemná atmosféra restaurace nestojí pouze na obsluze a nábytku. Často opomíjeným prvkem je osvětlení. Pokud jej zvolíte špatně, zákazníka odláká.

9. 5. 2017, přečtete za 2 minuty
Už žádné tápání v technických pojmech svítidel

Vybrat správné svítidlo může pro někoho představovat nevídaná muka. Co se skrývá pod jednotlivými technickými pojmy svítidel a jak s nimi pracovat?

19. 4. 2017, přečtete za 2 minuty
Vyměnit světelný zdroj v LED svítidle? Ano, ale..

Přemýšleli jste někdy nad tím, zda je možné vyměnit světelný zdroj v LED svítidle, jestliže je zdroj jeho pevnou součástí? Odpověď najdete v našem článku.

11. 4. 2017, přečtete za 2 minuty
Jak osvětlit schodiště

Nemůžete v noci najít špatně umístěný vypínač světla? Nebaví vás chodit po domě s čelovkou? Než abyste si zlomili nohu, raději pořádně osvětlete své schodiště.

3. 4. 2017, přečtete za 3 minuty
6 tipů pro skvěle osvětlený domov

Pomocí naší infografiky osvětlíte domov v 6-ti jednoduchých krocích.

28. 3. 2017, přečtete za 2 minuty
Fulgur i letos na Amperu v Brně.

Chystáte se i letos na veletrh elektroniky Amper? Pak se určitě zastavte u stánku tradičního českého výrobce a distributora svítidel Fulgur, který na trhu působ...

7. 3. 2017,


Stránkování - | | | | |