Fulgur bloguje
Stínítko na lampy – funkční i designový pomocník

Stínidlo je důležitou součástí každého svítidla. Slouží k tlumení světla a jeho správnému zacílení. Zároveň může skvěle doplňovat interiér.

14. 8. 2017, přečtete za 2 minuty
Energetický štítek v praxi

Hledáte správný a přitom úsporný energetický zdroj do svého svítidla? Potom je energetický štítek svítidla přesně to, co byste měli sledovat.

8. 8. 2017, přečtete za 2 minuty
Jak Češi nakupují svítidla.

Zeptali jsme se vás, kde nejčastěji nakupujete svítidla a podle čeho se při nákupu rozhodujete. Zjistěte, zda se chováte při nákupu osvětlení podobně.

1. 8. 2017, přečtete za 2 minuty
Velký letní výprodej svítidel OPPLE

Nepropásněte možnost nakoupit si kvalitní svítidla již za cenu 125 Kč.

25. 7. 2017, přečtete za 1 minutu
Originální svítidla s třpytícím efektem

Potrpíte si na detaily, které vám dokáží vykouzlit úsměv na tváři? Český výrobce Fulgur si speciálně pro vás připravil nástěnná svítidla s třpytivým efektem.

10. 7. 2017, přečtete za 2 minuty
Rozdíl mezi přímým a nepřímým osvětlením

Dokážeme vnímat přímé i nepřímé světlo, každé z nich má svůj účel a dohromady dodávají interiéru celistvé osvětlení. Jaký je mezi nimi rozdíl?

3. 7. 2017, přečtete za 3 minuty
Osvětlujeme jídelní stůl

Ne nadarmo se říká, že lidé jí očima. Zrakový a čichový vjem je to první, co strávníka při příchodu ke stolu zaujme. Osvětlete svůj jídelní stůl správně.

15. 6. 2017, přečtete za 2 minuty
Proč praskají žárovky

Přijdete domů, sáhnete po vypínači a rozsvítíte. Jenže v tom okamžiku se ozve zlověstná rána a je po žárovce. Co způsobuje praskání žárovek?

1. 6. 2017, přečtete za 2 minuty
Vybíráme funkční svítidla do interiéru

Předejděte špatnému funkčnímu rozmístění svítidel. Spíše než na design se nejprve zaměřte na účel, který mají jednotlivá světla v místnostech plnit.

25. 5. 2017,


Stránkování - | | | | | |