Fulgur bloguje
Osvětlujeme restauraci

Příjemná atmosféra restaurace nestojí pouze na obsluze a nábytku. Často opomíjeným prvkem je osvětlení. Pokud jej zvolíte špatně, zákazníka odláká.

9. 5. 2017, přečtete za 2 minuty
Už žádné tápání v technických pojmech svítidel

Vybrat správné svítidlo může pro někoho představovat nevídaná muka. Co se skrývá pod jednotlivými technickými pojmy svítidel a jak s nimi pracovat?

19. 4. 2017, přečtete za 2 minuty
Vyměnit světelný zdroj v LED svítidle? Ano, ale..

Přemýšleli jste někdy nad tím, zda je možné vyměnit světelný zdroj v LED svítidle, jestliže je zdroj jeho pevnou součástí? Odpověď najdete v našem článku.

11. 4. 2017, přečtete za 2 minuty
Jak osvětlit schodiště

Nemůžete v noci najít špatně umístěný vypínač světla? Nebaví vás chodit po domě s čelovkou? Než abyste si zlomili nohu, raději pořádně osvětlete své schodiště.

3. 4. 2017, přečtete za 3 minuty
6 tipů pro skvěle osvětlený domov

Pomocí naší infografiky osvětlíte domov v 6-ti jednoduchých krocích.

28. 3. 2017, přečtete za 2 minuty
Fulgur i letos na Amperu v Brně.

Chystáte se i letos na veletrh elektroniky Amper? Pak se určitě zastavte u stánku tradičního českého výrobce a distributora svítidel Fulgur, který na trhu působ...

7. 3. 2017,
Závěsná svítidla aneb kam s nimi

Jestliže máte velký pokoj, který potřebujete osvítit, pak neváhejte a sáhněte po závěsných svítidlech. Jejich design vynikne a opticky rozšíří celou místnost.

10. 2. 2017, přečtete za 3 minuty
Přisazená svítidla aneb kam s nimi

Kam se hodí přisazená svítidla? Pokud máte nižší stropy, pak byste se měli zaměřit na přisazená svítidla. Nejen v domácnostech totiž nahrazují závěsná svítidl...

2. 2. 2017, přečtete za 2 minuty
Nástěnná svítidla aneb kam s nimi

Přemýšlíte, jak doplnit ostatní typy svítidel použitých ve vašem interiéru? Ideálním doplňkem jsou oblíbená nástěnná svítidla, která lze použít opravdu kdekoli....

18. 1. 2017, přečtete za 2 minuty


Stránkování - | | | | | |