Fulgur bloguje
Zapomeňte na watty, vybírejte dle lumenů

Možná vás to překvapí, ale výkon, udávaný ve wattech, je při výběru LED světla či žárovky až na druhém místě. Důležitější je svítivost udávaná v lumenech.

12. 1. 2017, přečtete za 2 minuty
Zdobíme balkon vánočními světýlky

Letos nezůstaňte jen u oken, zkuste vyzdobit také balkon. Jen pozor, abyste to se světýlky nepřehnali a balkon nepůsobil příliš přeplácaně.

9. 12. 2016, přečtete za 3 minuty
Vánoční osvětlení? 4 věci, na které dejte pozor

Chcete si pořídit vánoční osvětlení, nebo ho už máte a chystáte se zdobit? Pak si přečtěte, na jaké 4 věci byste si měli dát největší pozor.

2. 12. 2016, přečtete za 3 minuty
Jak vybrat světlo do kuchyně

Pokud nechcete riskovat nepříjemnosti s přehlédnutou kostí při štědrovečerní večeři, možná byste se měli poohlédnout po novém svítidle. Poradíme vám.

30. 11. 2016, přečtete za 3 minuty
Rozzařte si vánoce

Nechcete se o Vánocích spoléhat pouze na to, co pro vás vymyslí vaši blízcí? Udělejte si radost sami a dopřejte své domácnosti o svátcích více světla.

23. 11. 2016, přečtete za 2 minuty
Hit mezi svítidly - moderní LED osvětlení

Češi vyměnili klasické zdroje světel za LED svítidla. Ušetří díky tomu až 90 % nákladů za energii oproti klasickým žárovkám. Jak šetřit? Čtěte náš článek.

23. 10. 2016, přečtete za 3 minuty
Jak na stylový dům s designovými svítidly

Designová svítidla jdou ruku v ruce se stylovým domem, ať už rodinným či obytným. Přesvědčte se, že svítidla mohou být nejen stylová, ale také kvalitní.

29. 8. 2016, přečtete za 2 minuty
Jaká svítidla zvolit pro nový dům.

Stavíte nový dům a chcete, aby vám světla dlouho vydržela? Jak zvolit kvalitní osvětlení domu a na co se zaměřit zjistíte v následujícím článku.

2. 8. 2016, přečtete za 3 minuty
6 faktů o svítidlech pro rodinný dům

Pokud stavíte dům, nemáte příliš času zabývat se výběrem světel. Abychom vám s úsporou času pomohli, sestavili jsme 6 faktů, na které byste měli vždy dbát.

27. 7. 2016, přečtete za 3 minuty


Stránkování - | | | | | |