Dětské lampičky a svítidla9. 9. 2019, přečtete za 2 minuty

Dětská svítidla navodí v pokojíčku jedinečnou atmosféru. Základem každého dětského pokoje je hlavní svítidlo, které může představovat buď dětský lustr s animovaným motivem a nebo stylová závěsná dětská lampa. Zvolit tedy lze jak přisazené, tak závěsné osvětlení. Takovéto svítidlo osvětluje zpravidla celý prostor pokoje. Vaše dítko jej využije jak při hraní her, tak při tvůřčích činnostech.

Nástěnná svítidla slouží především jako doplněk svítidla centrálního. Umožňují vyniknout interiérovým doplňkům jako jsou tapety, či malby na stěnách. Tento typ osvětlení ocení především menší děti, kterým se při mírnějším osvětlení bude bezstarostně usínat. 

Naše nejmenší ratolesti ocení noční dětské světlo do zásuvky. Noční lampičky pomáhají při orientaci dítěte ve tmě, přitom však neruší ostrým světlem při spánku. K dispozici jsou lampičky jak do zásuvky, tak i na baterie, které jsou vhodné na noční stolek.

Školáci zase uvítají na stole pracovní lampu pro psaní domácích úkolů. Správné nasvícení pracovní desky stolu je velmi důležité pro pohodlnou práci.

Dětské svítidlo

Dětské svítidlo Stropní svítidlo Noční svítidlo
Dětské závěsné svítidlo Dětské nástěnné svítidlo Noční lampička na baterie

V našem sortimentu naleznete širokou škálu všech zmíněných typů svítidel, lustrů a lampiček ať už máte doma princeznu, malého námořníka a nebo budoucího sportovce.  

Dětské lampičky pro kluky:

Dětské svítidlo Dětská lampička Dětské světlo
DALBER A LITTLE TRIP 81781 Waldi Leuchten Pirát
DALBER POLICE 60612
740 Kč 3 516 Kč 1.190 Kč

Dětská svítidla pro holky:

Noční lampička Lustr pro holky Dětské svítidlo
Waldi Leuchten Koloušek
Waldi Leuchten Včela
Waldi Leuchten Růžová
1 647 Kč 2 194 Kč 3 020 Kč
Získejte e-book

Katalog plný tipů a užitečných rad pro osvětlení
Výběr osvětlení do různých místností.
Je lepší LED nebo zářivky?
Klíčové parametry svítidel.

S podrobnými radami
pro osvětlení bytu / domuSouvisející článkyNové energetické štítky

Energetický štítek a ekodesign Světelné zdroje a výrobky obsahující světelné zdroje musí splňovat legislativní požadavky na ekodesign a energetické štítky. Ene...

22. 10. 2021, Nová legislativa EU
Nouzová svítidla

Nouzová svítidla používáme zejména tam, kde potřebujeme nasvítit označení únikové cesty. Může jít o nouzové osvětlení daného prostoru jako takového nebo o nouzo...

10. 8. 2021, přečtete za 2 minuty
LED moduly

Pomocí našich LED modulů můžete snadno přestavět Vaše zářivkové svítidlo na LED verzi. Moduly, u kterých jsou LED osazeny čočkou (například verze LP 20W PCB + D...

4. 9. 2020, videonávod