Nechte si poradit
ZEPTEJTE SE
Jméno


E - Mail
Pošleme
vám na něj
odpověď


Dotaz


Rádi vám poradíme s výběrem.
Volejte + 420 545 197 213

Zdravím.
Koupil jsem si nové zářivky do dílny a bohužel musím říct že nejsem moc spokojený. Vtip je v tom, že když chci poslouchat rádio, zářivky začnou blikat o stošest. Když mám rádio vyplé tak je všechno v pohodě. Nevíte kde je problém?

Dobrý den,

problém je pravděpodobně v elektromagnetické kompatibilitě Vašich zářivek. Jednoduše řečeno jde o to, že rádio a osvětlení se vzájemně ruší. Tento problém se vyskytuje u nekvalitních zdrojů osvětlení. Světla, prodávaná v EU, by měla splňovat základní normy, mezi které elektromagnetická kompatibilita patří. Zkuste si vybrat z naší nabídky – naše světla jsou testovaná a všechny požadavky splňují.

Eliška Paseková, FULGUR

Dobrý den,

sháním světlo do pracovny a rád bych Vás požádal o radu, co je pro takovou místnost nejvhodnější. Jde mi jen o lustr, děkuji.

PS: Vaše články o osvětlení do různých místností jsem četl, bohužel pracovna tam není.

Dobrý den,

při zařizování osvětlení do místnosti je vždy klíčové si uvědomit, čemu prostor v první řadě slouží. Účel pracovny ja jasný – potřebujete se zde soustředit na práci. Proto můžeme do místnosti doporučit osvětlení s chladným odstínem barvy, které podporuje bělost a připomíná světlo denní. Toto kritérium by měla splňovat i Vaše pracovní lampa, kterou jistě používáte. Ve Fulguru jsme specialisty na osvětlení s věrným zobrazením barev. To lze k práci také jen doporučit. Poznámka na závěr – volte lustr, který Vás nebude při práci oslňovat, hlavním zdrojem světla pro psaní by měla být lampička.

Eliška Paseková, FULGUR


Stránkování - | |